3. Liga
Nordwest 3
3. Runde
Thun 3 | - | Köniz-Wabern 1 | 2½ | : | 3½ |
Langenthal 1 | - | SK Biel 2 | 4 | : | 2 |
Zollikofen 1 | - | Köniz-Bubenberg 2 | 3½ | : | 2½ |
Kirchberg 1 | - | Trubschachen 3 | 5 | : | 1 |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Kirchberg 1 | 6 | 13½ |
2. | Köniz-Bubenberg 2 | 4 | 11 |
3. | Trubschachen 3 | 4 | 10 |
4. | Thun 3 | 2 | 8½ |
5. | SK Biel 2 | 2 | 8 |
6. | Köniz-Wabern 1 | 2 | 7½ |
7. | Zollikofen 1 | 2 | 7 |
8. | Langenthal 1 | 2 | 6½ |
Einzelresultate
Thun 3 (1681) | - | Köniz-Wabern 1 (1590) | 2½ | : | 3½ |
Erwartung | 3½ | : | 2½ | ||
Jean Krähenbühl (1786) | - | Rolf Spörri (1732) | 1 | : | 0 |
Erwin Tellenbach (1815) | - | Daniel Dummermuth (1701) | 0 | : | 1 |
Beat Wild (1642) | - | Roger Geismar (1670) | 0 | : | 1 |
Christian Feller (1703) | - | Werner Nellissen (1378) | ½ | : | ½ |
Jürg Soltermann (1522) | - | Markus Kohler (1525) | ½ | : | ½ |
Ludwig Dudler (1616) | - | Matthias Balsiger (1534) | ½ | : | ½ |
Langenthal 1 (1796) | - | SK Biel 2 (1618) | 4 | : | 2 |
Erwartung | 3½ | : | 2½ | ||
Roger Flückiger (2030) | - | Kurt Funk (1691) | 1 | : | 0 |
Philipp Zappa (1788) | - | Günter Kopp (1594) | ½ | : | ½ |
Mentor Zeqiraj (1995) | - | Geza Csombo (1626) | ½ | : | ½ |
Alfred Birrer (1625) | - | Ernst Baer (1697) | 1 | : | 0 |
Lilian Geiser (1543) | - | Elmer Koch (1650) | 0 | : | 1 |
Hans Geissmann | - | Heidi Brack-Moser (1450) | 1 | : | 0 |
Zollikofen 1 (1643) | - | Köniz-Bubenberg 2 (1686) | 3½ | : | 2½ |
Erwartung | 2½ | : | 3½ | ||
Andreas Zahnd (1666) | - | Anton Streit (1810) | ½ | : | ½ |
Corinne Bahr (1656) | - | Beat Siegenthaler (1762) | ½ | : | ½ |
Rolf Rubin (1668) | - | Peter Mäder-Blaser (1689) | 1 | : | 0 |
Walter Mühlemann (1578) | - | Beat Oberhänsli (1690) | ½ | : | ½ |
Robert Barto (1687) | - | Urs Härdi (1627) | 1 | : | 0 |
Hans Glauser (1600) | - | Hans Mink (1539) | 0 | : | 1 |
Kirchberg 1 (1900) | - | Trubschachen 3 (1858) | 5 | : | 1 |
Erwartung | 3½ | : | 2½ | ||
Markus Martig (2052) | - | Angelik Lazar (1919) | 1 | : | 0 |
René Tanner (1909) | - | Kirushanth Sivanandan (1659) | 1 | : | 0 |
Hanspeter Luginbühl (1913) | - | Beat Rüegsegger (2019) | 0 | : | 1 |
Fredy Lindegger (1878) | - | Hansueli Bieri (1899) | 1 | : | 0 |
Hanspeter Schüpbach (1818) | - | Rolf Zürcher (1831) | 1 | : | 0 |
M'hamed Moulay Heniche (1830) | - | Jost Koch (1822) | 1 | : | 0 |