2. Regionalliga
Zone C
3° Turno
Simme 1 | - | Thun SF 1 | 2 | : | 3 |
Zollikofen 1 | - | Thun SK 1 | ½ | : | 4½ |
Burgdorf 1 | - | Spiez 1 | 2½ | : | 2½ |
Brig 1 | - | Worb 1 | 1½ | : | 3½ |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Worb 1 | 6 | 9½ |
2. | Thun SK 1 | 4 | 9½ |
3. | Burgdorf 1 | 4 | 9 |
4. | Thun SF 1 | 3 | 6½ |
5. | Zollikofen 1 | 3 | 6 |
6. | Spiez 1 | 2 | 7 |
7. | Brig 1 | 2 | 6½ |
8. | Simme 1 | 0 | 6 |
Einzelresultate
Simme 1 (1789) | - | Thun SF 1 (1737) | 2 | : | 3 |
Erwartung | 3 | : | 2 | ||
Martin Aegerter (1791) | - | Jürg Niederhauser (1624) | 1 | : | 0 |
Marco Darioli (1818) | - | Peter Trachsel (1866) | 0 | : | 1 |
Stephan Bachofner (1771) | - | Ulrich Uhlmann (1716) | 1 | : | 0 |
Beat Stucki (1823) | - | Beat Wild (1722) | 0 | : | 1 |
Andreas Huggler (1742) | - | Christian Feller (1759) | 0 | : | 1 |
Zollikofen 1 (1848) | - | Thun SK 1 (1979) | ½ | : | 4½ |
Erwartung | 1½ | : | 3½ | ||
Marc Tillmann (1939) | - | Martin Roth (2076) | 0 | : | 1 |
Andreas Zahnd (1825) | - | Ramon Stucki (1975) | 0 | : | 1 |
Thomas Mani (1931) | - | René Finger (2040) | 0 | : | 1 |
Max Joss (1773) | - | Kaspar Stucki (1980) | 0 | : | 1 |
René Odermatt (1770) | - | Ulrich Eggenberger (1822) | ½ | : | ½ |
Burgdorf 1 (1806) | - | Spiez 1 (1766) | 2½ | : | 2½ |
Erwartung | 3½ | : | 1½ | ||
Heinz Müller (1922) | - | Christian Kämpf (1631) | 1 | : | 0 |
Sinaka Ramdedovic (1843) | - | Rudolf Thomann (2095) | 0 | : | 1 |
Stefan Pasek (1758) | - | Walter Bürgin (1585) | 0 | : | 1 |
Urs Brugger (1754) | - | Samuel Sidler (1751) | ½ | : | ½ |
Cla Mathieu (1751) | - | Kim Krähenbühl | 1 | : | 0 |
Brig 1 (1874) | - | Worb 1 (1863) | 1½ | : | 3½ |
Erwartung | 2½ | : | 2½ | ||
Beat Bärenfaller (1975) | - | Christopher Cetin (1578) | 1 | : | 0 |
Leander Eyer (1829) | - | Ernst Rindlisbacher (1867) | ½ | : | ½ |
Ewald Wyss (1967) | - | Marcel Gyger (2060) | 0 | : | 1 |
Bernhard Schwery (1826) | - | Roland Bürki (1800) | 0 | : | 1 |
Claude Zuber (1773) | - | Samuel Nogler (2010) | 0 | : | 1 |