1. Regionalliga
Zone C
2° Turno
Chessflyers 1 | - | Nimzowitsch 2 | 3 | : | 3 |
SC Letzi 1 | - | Réti 3 | 2 | : | 4 |
Tribschen 2 | - | Zug 1 | 1½ | : | 4½ |
SV Wollishofen 2 | - | DSSP 1 | 2½ | : | 3½ |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Réti 3 | 4 | 8 |
2. | DSSP 1 | 4 | 7 |
3. | Zug 1 | 2 | 7 |
4. | SV Wollishofen 2 | 2 | 6½ |
5. | Nimzowitsch 2 | 2 | 6 |
6. | Chessflyers 1 | 1 | 5 |
SC Letzi 1 | 1 | 5 | |
8. | Tribschen 2 | 0 | 3½ |
Einzelresultate
Chessflyers 1 (2009) | - | Nimzowitsch 2 (1921) | 3 | : | 3 |
Erwartung | 3½ | : | 2½ | ||
Hansuli Remensberger (2114) | - | Felix Schwab (1985) | 1 | : | 0 |
Paul Remensberger (2068) | - | Markus Germann (1944) | 0 | : | 1 |
Walter Zollinger (1994) | - | Jean-Marc Bosch (1904) | ½ | : | ½ |
Gionata Vogt (1987) | - | Randi Andersen (1811) | ½ | : | ½ |
Hermann Singeisen (1936) | - | Karl Erik Clausen (1936) | 0 | : | 1 |
Beat Tscharner (1953) | - | Beat Zaugg (1948) | 1 | : | 0 |
SC Letzi 1 (1859) | - | Réti 3 (1882) | 2 | : | 4 |
Erwartung | 3 | : | 3 | ||
Werner Brunner (2038) | - | Fabian Lang (1973) | 0 | : | 1 |
Kurt Glatzfelder (1923) | - | Julius Scherler (1886) | 0 | : | 1 |
Nakul Paricharak (1838) | - | Eugen Fleischer (1871) | 0 | : | 1 |
Oswald Odermatt (1821) | - | Bernhard Brodowsky (1872) | 1 | : | 0 |
Patric Müller (1826) | - | Raphael Steiner (1821) | 1 | : | 0 |
Dimitrios Leventeas (1708) | - | Christian Suter (1866) | 0 | : | 1 |
Tribschen 2 (1838) | - | Zug 1 (1992) | 1½ | : | 4½ |
Erwartung | 2 | : | 4 | ||
Mehmet Haxhosaj (1707) | - | Richard Zweifel (2214) | 0 | : | 1 |
Mario Bobbià (1797) | - | Serge Wilhelm (2031) | 0 | : | 1 |
Markus Eichenberger (1922) | - | Willi Dürig (2079) | 0 | : | 1 |
Claudio Caduff (1864) | - | Gavin Zweifel (1849) | 0 | : | 1 |
Thomas Bachmann (1892) | - | Cyrill Leuthold (1968) | 1 | : | 0 |
Hugo Ensmenger (1847) | - | Matija Stauber (1809) | ½ | : | ½ |
SV Wollishofen 2 (1942) | - | DSSP 1 (1893) | 2½ | : | 3½ | |
Erwartung | 3½ | : | 2½ | |||
Thomas Held (2077) | - | Christian Bauer (2636) | 0 | : | 1 | FF |
Joachim Kambor (2114) | - | Lionel Gut (1920) | 0 | : | 1 | |
Tim Von Flüe (1937) | - | Raphael Gut (1831) | 0 | : | 1 | |
Wolfgang Schott (1894) | - | Yanik Knapp (1753) | 1 | : | 0 | |
Oskar Willimann (1848) | - | Milo Tahedl (1621) | ½ | : | ½ | |
Yongzhe Zhuang (1780) | - | Tomasz Ingielewicz (1598) | 1 | : | 0 |