1. Liga
Ost
5° Turno
SprengSchach 1 | - | Pfäffikon 1 | 4 | : | 4 |
St. Gallen 2 | - | Wädenswil 1 | 6 | : | 2 |
Winterthur 3 | - | Glarus 1 | 3½ | : | 4½ |
Wollishofen 2 | - | Réti 3 | 3 | : | 5 |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Glarus 1 | 9 | 25 |
2. | St. Gallen 2 | 7 | 23 |
3. | Wollishofen 2 | 6 | 24 |
4. | Winterthur 3 | 6 | 21 |
5. | SprengSchach 1 | 5 | 16½ |
6. | Réti 3 | 4 | 20 |
7. | Pfäffikon 1 | 2 | 15½ |
8. | Wädenswil 1 | 1 | 15 |
Einzelresultate
SprengSchach 1 (2056) | - | Pfäffikon 1 (2075) | 4 | : | 4 |
Erwartung | 4 | : | 4 | ||
Patrick Seitz (2123) | - | Stefan Wanner (2034) | 1 | : | 0 |
Lukas Meier (2114) | - | Thomas Künzli (2160) | 0 | : | 1 |
Mario Born (2187) | - | Patrik Hugentobler (2186) | 1 | : | 0 |
Hans Karrer (1997) | - | Benjamin Huss (2143) | ½ | : | ½ |
Patrick Müller (2100) | - | Manfred Gosch (2110) | 1 | : | 0 |
Joshua Grob (1966) | - | Thomas Mülli (2001) | ½ | : | ½ |
Dominik Bosshard (2036) | - | Christian Mäder (2034) | 0 | : | 1 |
Philippe Dhenin (1927) | - | Hans Joller (1928) | 0 | : | 1 |
St. Gallen 2 (2034) | - | Wädenswil 1 (2087) | 6 | : | 2 | |
Erwartung | 3½ | : | 4½ | |||
Yasin Chennaoui (2205) | - | Peter Prohaszka (2581) | 0 | : | 1 | FF |
Peter Klings (2132) | - | Milan Martin T. (2071) | 1 | : | 0 | |
Marcel Mannhart (2114) | - | Peter Szakolczai (2207) | 1 | : | 0 | |
Anton Thaler (2089) | - | Kurt Blattner (1999) | 1 | : | 0 | |
Peter Bischoff (2016) | - | Andreas Georgiadis (1912) | 1 | : | 0 | |
Emilio Flir | - | Jens Rutten (1917) | 1 | : | 0 | |
Benjamin Kienböck (1709) | - | Peter Wahl (1923) | 1 | : | 0 | |
Halit Rexhepi (1974) | - | Przemek Drochomirecki | 0 | : | 1 |
Winterthur 3 (2045) | - | Glarus 1 (2176) | 3½ | : | 4½ |
Erwartung | 2½ | : | 5½ | ||
Michael Jähn (2064) | - | Jaroslaw Krassowizkij (2395) | 0 | : | 1 |
Mirko Ballmer (2127) | - | Fabian Bänziger (2348) | 0 | : | 1 |
Ingo Klaus (2110) | - | Ufuk Tuncer (2342) | 1 | : | 0 |
Severin Vogt (2104) | - | Guido Neuberger (2240) | 0 | : | 1 |
Claudio Gloor (2053) | - | Dario Bischofberger (2159) | ½ | : | ½ |
Roman Freuler (2017) | - | Fabian Ferster (2173) | 1 | : | 0 |
Daniel F. Rodrigues Almeida (2002) | - | Gülüzar Hüseynova (1754) | 1 | : | 0 |
Salim Turki (1886) | - | Jan Selinga (1993) | 0 | : | 1 |
Wollishofen 2 (2096) | - | Réti 3 (2028) | 3 | : | 5 |
Erwartung | 4½ | : | 3½ | ||
Daniel Good (2199) | - | Edmund Hofstetter (1982) | ½ | : | ½ |
Claude Douguet (2097) | - | Sharif Mansoor (2166) | 0 | : | 1 |
Patrick Eschmann (2209) | - | Alexander Türk (2066) | 1 | : | 0 |
Thomas Held (2045) | - | Robert Hauser (2089) | 0 | : | 1 |
Joachim Kambor (2134) | - | Hallgerdur Thorsteinsdottir (1950) | 0 | : | 1 |
Frank Schmidbauer (2037) | - | Roman Schnelli (2009) | ½ | : | ½ |
Daniel Kuchen (2037) | - | Adrian Siegel (1957) | ½ | : | ½ |
Fabian Frey (2006) | - | Stefan Berger (2005) | ½ | : | ½ |