1. Liga
Nordwest
3° Turno
Bern 2 | - | Echiquier Bruntrutain 1 | 4 | : | 4 |
Riehen 3 | - | Birsfelden/BB/Rössli 1 | 4 | : | 4 |
Therwil 1 | - | Court 1 | 4½ | : | 3½ |
Biel 1 | - | Trubschachen 2 | 5½ | : | 2½ |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Therwil 1 | 6 | 15½ |
2. | Riehen 3 | 5 | 14 |
3. | Biel 1 | 4 | 14 |
Court 1 | 4 | 14 | |
5. | Birsfelden/BB/Rössli 1 | 2 | 11 |
6. | Echiquier Bruntrutain 1 | 1 | 10½ |
7. | Bern 2 | 1 | 8½ |
Trubschachen 2 | 1 | 8½ |
Einzelresultate
Bern 2 (1947) | - | Echiquier Bruntrutain 1 (1876) | 4 | : | 4 |
Erwartung | 4½ | : | 3½ | ||
Oliver Marti (1901) | - | Cédric Desboeufs (1780) | 0 | : | 1 |
Alexander Rudnev | - | Franck Hassler (2224) | 0 | : | 1 |
Samuel Schneider (1934) | - | Marco Retti (1796) | 1 | : | 0 |
Fritz Maurer (2087) | - | Guillaume Goettelmann (2138) | 0 | : | 1 |
Igor Schlegel (1966) | - | Ivan Retti (1947) | 1 | : | 0 |
Syed Mahbubul ALAM (1976) | - | Alexandre Desboeufs (1981) | 1 | : | 0 |
Nathalie Pellicoro (1799) | - | Alec Schneider (1772) | ½ | : | ½ |
Rolf Schmid (1964) | - | Martin Schneider (1373) | ½ | : | ½ |
Riehen 3 (1990) | - | Birsfelden/BB/Rössli 1 (2051) | 4 | : | 4 |
Erwartung | 3½ | : | 4½ | ||
Peter Erismann (2052) | - | Thomas Buttenmüller (2261) | ½ | : | ½ |
Michael Pfau (2084) | - | Philipp Ammann (2185) | 0 | : | 1 |
Ruedi Staechelin (2091) | - | Georg Eppinger (2272) | ½ | : | ½ |
René Deubelbeiss (1999) | - | Frank Weidt (2069) | 0 | : | 1 |
Rolf Ernst (1937) | - | Aleksandar Jovanovic (1876) | 1 | : | 0 |
Wolfgang Brait (1967) | - | Philippe Morath (1964) | 1 | : | 0 |
Peter Widmer (1968) | - | Miladin Gajic (1837) | 1 | : | 0 |
Martin Staechelin (1819) | - | Philip Müller (1940) | 0 | : | 1 |
Therwil 1 (2046) | - | Court 1 (2034) | 4½ | : | 3½ |
Erwartung | 4½ | : | 3½ | ||
Philipp Häner (2214) | - | Patrice Lerch (2369) | 0 | : | 1 |
Dominik Weber (2082) | - | Florian Daeschler | ½ | : | ½ |
Michael Schröter (2055) | - | Lucas Wenger (2068) | ½ | : | ½ |
Mosko Grünberger (2085) | - | Ibâa El-Maïs (2164) | 0 | : | 1 |
Werner Müller (2062) | - | Nicolas Unternährer (1979) | 1 | : | 0 |
Ettore Faraone (2041) | - | Pascal Eschmann (1875) | 1 | : | 0 |
Raphael Seitz (1971) | - | Renaud Gerber (1950) | 1 | : | 0 |
Max Lo Presti (1855) | - | Fabien Maître (1836) | ½ | : | ½ |
Biel 1 (2029) | - | Trubschachen 2 (1958) | 5½ | : | 2½ |
Erwartung | 4½ | : | 3½ | ||
Michel Georg (2244) | - | Damjan Plesec (2305) | ½ | : | ½ |
Alex Lienhard (2234) | - | Jana Ramseier (2049) | 0 | : | 1 |
Kevin Lucca (1939) | - | Angelik Lazar (2004) | 1 | : | 0 |
Cyrill De Jonckheere (1859) | - | Fredy Lindegger (1918) | ½ | : | ½ |
Alfred Burkhalter (1929) | - | Kirushanth Sivanandan (1865) | 1 | : | 0 |
Eugène Kudryavtsev (2183) | - | Mark Künzi (1870) | 1 | : | 0 |
Maria Grandjean (1889) | - | Thomas Felder (1830) | ½ | : | ½ |
Jürg Bracher (1952) | - | Rolf Zürcher (1826) | 1 | : | 0 |