1. Liga
Nordwest
2° Turno
Olten 2 | - | Echiquier Bruntrutain 1 | 2½ | : | 3½ |
Köniz Bubenberg 1 | - | Trubschachen 2 | 4½ | : | 1½ |
SK Thun 1 | - | Riehen 3 | 3 | : | 3 |
Sorab 1 | - | DSSP 1 | 3 | : | 3 |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Echiquier Bruntrutain 1 | 4 | 7½ |
2. | SK Thun 1 | 3 | 8½ |
3. | DSSP 1 | 3 | 8 |
4. | Sorab 1 | 3 | 6½ |
5. | Köniz Bubenberg 1 | 2 | 7 |
6. | Riehen 3 | 1 | 5 |
7. | Olten 2 | 0 | 3½ |
8. | Trubschachen 2 | 0 | 2 |
Einzelresultate
Olten 2 (1881) | - | Echiquier Bruntrutain 1 (2057) | 2½ | : | 3½ |
Erwartung | 1½ | : | 4½ | ||
Kevin Jaussi (1920) | - | Michaël Desboeufs (2067) | 1 | : | 0 |
Stephan Büttiker (1917) | - | Franck Hassler (2178) | 0 | : | 1 |
Catherine Thürig (1897) | - | Ludovic Staub (2183) | 0 | : | 1 |
David Monnerat (1965) | - | Ivan Retti (2034) | 1 | : | 0 |
Shiivesh Sunil Malli (1823) | - | Frédéric Osberger (2023) | 0 | : | 1 |
Thomas Schmidt (1766) | - | Fabien Maître (1859) | ½ | : | ½ |
Köniz Bubenberg 1 (1964) | - | Trubschachen 2 (1924) | 4½ | : | 1½ | |
Erwartung | 4 | : | 2 | |||
Miralem Novalic (2054) | - | Jana Ramseier (2036) | 1 | : | 0 | |
Mike Jaeger (2110) | - | Thomas Felder (1834) | 1 | : | 0 | |
Markus Riesen (2021) | - | Angelik Lazar (1950) | 0 | : | 1 | |
Michael Weber (1865) | - | Heinz Müller (1907) | 1 | : | 0 | |
Rolf Scherer (1809) | - | Simon Thuner (1894) | ½ | : | ½ | |
Gabriel Hefti (1927) | - | N.N. | 1 | : | 0 | FF |
SK Thun 1 (2050) | - | Riehen 3 (1955) | 3 | : | 3 |
Erwartung | 4½ | : | 1½ | ||
Martijn Engelberts (2289) | - | Ivo Berweger (2013) | 1 | : | 0 |
Martin Roth (2049) | - | Ruedi Staechelin (1988) | 1 | : | 0 |
Bernhard Meyer (2154) | - | Nicos Doetsch-Thaler (1960) | 1 | : | 0 |
Rambert Bellmann (2071) | - | Wolfgang Brait (1935) | 0 | : | 1 |
Thomas Bien (1908) | - | Krithik Chockalingam (1878) | 0 | : | 1 |
Stefan Morgenthaler (1826) | - | Alexander Laukert | 0 | : | 1 |
Sorab 1 (2409) | - | DSSP 1 (2066) | 3 | : | 3 |
Erwartung | 3½ | : | 2½ | ||
Vadim Milov (2652) | - | Rainer Buhmann | ½ | : | ½ |
Nazariy Ustiyanovych | - | Ilja Zaragatski (2493) | ½ | : | ½ |
Slavisa Milanovic | - | Li Min Peng | ½ | : | ½ |
Max Scherer (2268) | - | Annmarie Mütsch | 0 | : | 1 |
Zeljko Stankovic (2306) | - | Sofiia Hryzlova | ½ | : | ½ |
Zoran Bojic | - | Nikolai Van Aepelen (1639) | 1 | : | 0 |